Change language Change to English
Taimeökoloogia töögrupp
dehaze

Taimeökoloogia töögrupp

Taimeökoloogia töögrupi tegevus aitab heita valgust sellele, millised on mitmekesisuse varieerumise põhjused nii taime- kui seenekooslustes. Seda teades saame välja pakkuda ka parimad viisid bioloogilise mitmekesisuse kaitseks. Loe rohkem...

Palju õnne, Dr Lena!

Juuni 2018

Meie töörühma liige Lena Neuenkamp kaitses edukalt oma doktoriväitekirja „Taimekoosluse ja arbuskulaarmükoriisse seenekoosluse dünaamika rohumaadel muutuva maakasutuse tingimustes“. Lena väitekirja oponeeris professor Catherine Gehring Põhja-Arizona Ülikoolist, kellega peeti maha põnev diskussioon. Kaitsmise järgselt käidi üheskoos vaatamas ka Lena uurimisalasid ning tutvuti Lääne-Eesti iseäralike taimekooslustega. Lena, oleme su üle väga uhked! Wunderbar!

Ajakirjaklubi väljasõit

Mai 2018

25. mail suundus ajakirjaklubi kontoriseinte vahelt loodusesse. Traditsiooniks saanud akadeemilise õppeaasta lõpumatk toimus Elva jõe luhaniidul ja lähedalasuvas soovikumetsas. Matk viis meid edasi Mosina matkamajja, kus jagasime eduka granditaotluste kirjutamise nippe ja võtsime kokku eelmise aasta tegemised. Avasime ka suplushooaja!

Kevadseenelaager Naissaarel

Mai 2018

Sellekevadine seenelaager toimus 18.-20. mail Naissaarel. Taimeökoloogia töörühma liikmed Maarja, Tanel, Guille, Teele, Inga ja Jane said osa Naissaare kaunist loodusest ja kuigi kuiva kevade tõttu nappis kevadseeni korjamiseks, jagus seeni õppimiseks ja uudistamiseks. Saarel kohati kevadkogritsaid, liudkogritsaid, mitmesuguseid puuseeni, limaseeni ja lihheniseerunud seeni ehk samblikke.

Uudiste arhiiv:

2018: jaanuar, veebruar, märts, aprill, mai, juuni
2017: jaanuar, veebruar, märts, aprill, mai, juuni, juuli, august, september, oktoober, november, detsember
2016: jaanuar, veebruar, märts, aprill, mai, juuli, august, september, oktoober, november, detsember
2015: jaanuar, veebruar, märts, aprill, mai, juuli, august, september, oktoober, november
2014: jaanuar, veebruar, mai, juuli, august, september, november, detsember
2013: jaanuar, veebruar, aprill, mai, juuni, juuli, august, september, oktoober, november, detsember
2012: jaanuar, veebruar, märts, aprill, mai, juuni, august, september, oktoober, november, detsember
2011: mai, juuni, september, oktoober, november